מה הסיפור שלנו ?

מי אנחנו חיש חי ?

חיש חי נולדה בשנת 1990 מחלום גדול וכיס קטן. כבת בכורה לזוג צעיר (אנחנו נעם וליאורה), שאהב מאד חיות מחמד, אבל כמו כל זוג צעיר לא היה לו "גרוש על ה…" וחיפשנו דרך לשלב את אהבתנו לחיות המחמד עם עיסוק שישלב ידע ושרות .

גילינו כי אין מספיק מידע על גידול חיות מחמד והרי מדובר על שנות ה90- המוקדמות שנים בהן לא היה אינטרנט וכן גם לא היה פייסבוק …וגם לא היה מקובל להזמין משלוח הביתה וגם אנחנו כהורים לחתולה סחבנו שקי חול כבדים.

וכך עלה הרעיון להקים עסק של משלוחי מזון וציוד לחיות מחמד. בעיקר , מזון כלבים ואוכל לחתולים וכמובן ציוד נלווה כגון: רצועות וקולרים, משחקים, ציוד נגד פרעושים , מיטות ועוד.

את המלאי איחסנו בחדר נוסף ובמרפסת וחיינו עם מזון וציוד לכלבים וחתולים במשך שנים.

ליאורה מחיש חי

אני ליאורה, שהגעתי מרקע של הוראה, מצאתי את עצמי לומדת כל דבר כתוב, בכל שפה שהגיעה לידיי, על מנת שאוכל להסביר ולהבין מה הכי בריא לחיית המחמד ולגלות ללקוחות את הידע. למדתי על הבדלים בין מזונות, על רמות מזון, על תזונה נכונה ובריאה לחיית המחמד , מה ניתן לתת לכלב ולחתול לאכול ומה אסור, אילו עצמות מותר ומה אסור והתמקצעתי בתחום.

העסק גדל והתרחב ועברנו לחנות ברמת גן ומשם לחנות בנתניה וחנות בתל אביב. את מרכז ההזמנות העברנו מחנות ברמת גן למוקד הזמנות מתמחה בגבעתיים שם נמצאות מומחיות הרשת לרשות הלקוחות למתן מענה ייעוץ ומציאת פתרונות לכל השאלות בהן נתקלים הורים לכלבים וחתולים..

בנות מוקד חיש חי חוגגות ערב גיבוש

מאז אנחנו נהנים להעניק שירות מקצועי מתמחה לקהל לקוחותינו. אנו מקפידים על הכשרה והדרכה של עובדי הרשת כדי שגם אתם תבינו מה אתם קונים ולמה? כי לתפיסתנו ידע=כח ! וידע מאפשר לך לדעת ולהבין מדוע יש לתת מזון מסויים או לבחור בפינוק לכלב או משחק לחתול , וכל זאת בהתאם לאורח חייה, לאופיה , לגילה של חיית המחמד שלך כי אף אחד לא מכיר את הכלב והחתול שלך טוב כמוך.

 ליאורה מחיש חי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.